Back to top

Täname osalemast!

Möödunud neljapäeval toimus Tallinnas Vasakliidu korraldatud aruteluõhtu. Arutlesime teemal, kas Eestis on poliitiline kriis. Ettekandega esinesid:
– Jaan-Hendrik Toomel, Eesti Ametiühingute Keskliit;
– Nikita Leo, Eesti Vasakliit;
– Romet Soer, Eesti Demokraadid ja Uuendusmeelsed;
– Raio Rene Järve, Noored Sotsiaaldemokraadid;
– Taavo Savik, Eesti Vasakliit.

Ürituse teises pooles toimusid aruteluringid, kus arutlesime neljal eelnevalt välja kuulutatud teemal:

❓ Kas ühiskonnakorraldus peaks olema hierarhiline või horisontaalne?
❓ Kas ühiskonnas peaks prevaleerima individuaalne või kollektiivne?
❓ Kas kaubavahetus peaks olema reguleeritud või reguleerimata?
❓ Kas eraomand peaks olema piiramata või piiratud?

Osalejatele pakuti ka sööki ja jooki.

Aitäh kõigile, kes meiega olid!