Möödunud neljapäeval toimus Tallinnas Vasakliidu korraldatud aruteluõhtu. Arutlesime teemal, kas Eestis on poliitiline kriis. Ettekandega esinesid:
– Jaan-Hendrik Toomel, Eesti Ametiühingute Keskliit;
– Nikita Leo, Eesti Vasakliit;
– Romet Soer, Eesti Demokraadid ja Uuendusmeelsed;
– Raio Rene Järve, Noored Sotsiaaldemokraadid;
– Taavo Savik, Eesti Vasakliit.
Ürituse teises pooles toimusid aruteluringid, kus arutlesime neljal eelnevalt välja kuulutatud teemal:
Kas ühiskonnakorraldus peaks olema hierarhiline või horisontaalne?
Kas ühiskonnas peaks prevaleerima individuaalne või kollektiivne?
Kas kaubavahetus peaks olema reguleeritud või reguleerimata?
Kas eraomand peaks olema piiramata või piiratud?
Osalejatele pakuti ka sööki ja jooki.
Aitäh kõigile, kes meiega olid!



